









3 580 ₴
1 990 ₴
Функціональна шкіряна барсетка – аксесуар, що підкреслює статус чоловіка.
Основні переваги:
Характеристики:
Структура:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 210 мм |
| Відділення | 2 основних |
| Довжина | 170 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 70 мм |