









2 190 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Обхват грудей | 148 см |
| Обхват стегон | 132 см |
| Вид виробу | Кардиган |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Вовна |
| Склад | букле вовняне |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | Під горло |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Міський |
| Візерунки і принти | Гусяча лапка |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 87 см |
| Довжина рукава вироба | 75 см |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL/3XL |