









4 430 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sollorini |
| Пользовательские характеристики | |
| radio | Єврозима |
| ВИСОТА ПІДОШВИ: | Каблук 5 см, підошва 1,5 см. |
| Высота | 34 см від підошви |
| Категория | Чоботи |
| КОД ТОВАРУ: | 8555-28 |
| Цвет | Шоколад |
| Страна производитель | Виробництво Україна, комплектуючі Туреччина та Італія |
| Материал верха | Натуральна нубук шкiра |
| МАТЕРІАЛ ВСЕРЕДИНІ: | Байка (демісезон) або європейка (зима) |
| ОБХВАТ ГОМІЛКИ: | 36 = 31 см, 37 = 32 см, 38 = 32 см, 39 = 33 см, 40 = 33 см |
| РОЗМІРИ ВЗУТТЯ: | 36; 37; 38; 39; 40 |
| Сезон | Осiнь / Весна / Зима |