









2 818 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sollorini |
| Цвет | Черный |
| Материал верха | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| radio | Хутро |
| ВИД ЗАСТІБКИ: | Молнія |
| ВИСОТА ПІДОШВИ: | Каблук 4 см, підошва 2,5 см |
| Высота | 22 см від підошви |
| КАБЛУК / ПІДОШВА: | Низький хід |
| Категория | Черевики жіночі |
| КОД ТОВАРУ: | 8550-28 |
| Страна производитель | Виробництво Україна (Харків), комплектуючі Туреччина та Італія |
| МАТЕРІАЛ ВСЕРЕДИНІ: | Байка (демісезон) или набивна овчина (зима) |
| ОБХВАТ ГОМІЛКИ: | 30 см |
| ПІДОШВА: | ТEП |
| РОЗМІРИ ВЗУТТЯ: | 36;37;38;39;40 |
| Сезон | Осiнь / Зима / Весна |