








1 450 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucherino |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина плечового ременя | 130 мм |
| Довжина ручок | 130 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, 3 основних, Перегородка на кнопці, Відділення для телефону, Перегородка на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 3 |