






1 480 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Довжина ручок | 135 мм |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня без застібки, Потайна кишеня на блискавці, 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Перегородка на блискавці, Відділення для телефону, 2 основних |
| Оздоблення та прикраси | Китиці, Брелок, Бахрома, Значки |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |