





1 750 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 130 см |
| Обхват грудей | 132 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Кофта |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 56/58 |
| Колір | Бордовий |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Тип тканини | Двонитка |
| Склад | двонитка гарної якості |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | Під горло |
| Тип коміра | Стійка |
| Довжина рукава вироба | 80 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Блискавка |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Еластичність висока / Стрейч |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штани, кофта |
| Міжнародний розмір | 5XL-6XL |
| Тип застежки | Блискавка |