





1 680 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 58/60 |
| Обхват грудей | 145 см |
| Обхват талії | 130 см |
| Міжнародний розмір | 5XL/6XL |
| Вид куртки | Бомбер |
| Тип тканини | Еко-шкіра |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | фактурна екошкіра лакова |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Колір | Чорний |
| Матеріал підкладки | Бавовна |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Довжина від горловини до низу вироба | 72 см |
| Довжина рукава вироба | 75 см |
| Стан | Новий |