









1 770 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Довжина ручок | 1350 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, 3 основних, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня на застібці, Перегородка на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 250 мм |