





1 380 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Обхват талії | 86 см |
| Обхват стегон | 110 см |
| Вид спідниці | З розрізом |
| Силует | Прямий |
| Посадка | Завищена талія |
| Колір | Синій |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Еко-шкіра |
| Склад | є шкіра |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стиль | Повсякденний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина виробу | 83 см |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Застібка | Гудзики, Блискавка |