








1 580 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Колір | Бронзовий |
| Розміри | |
| Ширина | 170 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 300 |
| Глибина | 180 мм |
| Довжина | 430 см |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Довжина ручок | 1100 мм |
| Матеріал | Тканина |
| Відділення | 1 основне, Відділення для дрібниць, Відділення для телефона, Потайна кишеня на блискавці |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Паковання | Коробка |
| Форма | Овальна |