









1 680 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Довжина ручок | 280 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, 1 основний, Відділення для телефону |
| Оздоблення та прикраси | Перфорація |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 120 мм |