









1 730 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Довжина ручок | 1350 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, 1 основний, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці |
| Оздоблення та прикраси | Значки, Аплікація, Вишивка, Стрічки |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Циліндр |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 190 мм |