









1 680 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Відділення під клапаном, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібних грошей, 2 основних, Перегородка на блискавці, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, 3 основних |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Овальна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 320 мм |