




1 970 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 142 см |
| Обхват грудей | 145 см |
| Обхват талії | 142 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Футболка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 56/58 |
| Колір | Шоколадний |
| Стиль | Повсякденний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | турецька сітка ZARA |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Оздоблення та прикраси | Лампаси |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Футболка, Штаны |
| Міжнародний розмір | 5XL-6XL |
| Стать | Жіночий |