









1 690 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Довжина ручок | 1350 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 2 основних, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Перегородка на блискавці, Відділення для телефону |
| Оздоблення та прикраси | Волани, Машинна вишивка, Брелок, Китиці, Пояс, Друкований малюнок, Значки, Стрічки, Перфорація |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Написи |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |