









1 690 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Довжина ручок | 1350 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних, Перегородка на блискавці, 1 основний, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей |
| Оздоблення та прикраси | Брелок, Волани, Машинна вишивка, Друкований малюнок, Пояс, Стрічки, Значки, Перфорація, Китиці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Написи |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Овальна |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 90 мм |