









1 960 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 28 см |
| Ширина | 56 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 500 см |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | 1 основне, Зовнішня кишені без застібки, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібниць, Відділення для телефона |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Спортивний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |