









2 180 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 250 |
| Довжина | 350 см |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основне, Відділення для дрібниць |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Немає |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Паковання | Коробка |
| Форма | Трапеція |
| Ширина | 130 см |