









2 225 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина плечового ременя | 920 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Перегородка на кнопці, 2 основних, Перегородка на блискавці, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, 3 основних |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сумка |