









2 220 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Довжина ручок | 1300 мм |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Відділення | 2 основних, 1 основний, 3 основних, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Перегородка на блискавці, Відділення для телефону, Перегородка на кнопці |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок, Пояс, Вишивка, Аплікація |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 270 мм |