








2 115 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Довжина ручок | 500 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Зовнішня кишеня без застібки, Відділення для дрібних грошей, 2 основних, Перегородка на блискавці, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 5 |