









2 170 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Довжина ручок | 1300 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, Перегородка на кнопці, Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний, Відділення для дрібних грошей, 2 основних, 3 основних, Потайна кишеня на блискавці |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка, Друкований малюнок, Пояс, Аплікація |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 270 мм |