

2 150 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 112 см |
| Обхват грудей | 102 см |
| Обхват талії | 112 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Кофта |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Колір | Електрик |
| Стиль | Повсякденний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | турецький трикотаж Алекс М'який, щільний, не кошлатиться |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава вироба | 71 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штаны, кофта |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Тип застежки | Блискавка |