



990 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Виробник | Україна ТД |
| Міжнародний розмір | 4XL-5XL |
| Колір | Синій |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон сукні | Вільний крій |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54/56 |
| Обхват стегон | 152 см |
| Обхват талії | 140 см |
| Обхват грудей | 126 см |
| Стиль | Casual |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Склад | креп-костюмка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Довжина сукні | Довге / макси |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |