









2 350 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 200 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130 |
| Глибина | 60 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основне, Зовнішня кишеня на застібці |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація, Бисер, Бусини, Вишивка, Машинна вишивка, Паєтки, Друкований малюнок, Ручна вишивка, Стрази, Фотодрук, Квіти з тканини |
| Підкладка | Так |
| Стать | Жіночий |
| Розмір | Малий |
| Стан | Нове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Конверт |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Форма | Прямокутна |