








1 890 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52/54 |
| Обхват талії | 98 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Вид спідниці | Міді |
| Силует | Прямий |
| Посадка | Завищена талія |
| Колір | Синій |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Коттон |
| Склад | джинс — гарної якості в складі 65% бавовни |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина виробу | 82 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Застібка | Гудзики, Блискавка |