









2 710 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Довжина плечового ременя | 300 мм |
| Довжина ручок | 300 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних, Потайна кишеня на блискавці, Перегородка на блискавці, Відділення для телефону |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Чотири |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сумка |