


2 195 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 56/58 |
| Обхват стегон | 130 см |
| Обхват грудей | 130 см |
| Фасони | Прямий |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | 5XL-6XL |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | Турецький пошар-фліс |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Сорочковий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 76 см |
| Стан | Новий |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Довжина рукава | Довгий |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |