









2 810 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucherino |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 370 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота основного відділення | 350 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Глибина основного відділення | 120 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Сумка |
| Ширина основного відділення | 370 мм |