







2 295 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucherino |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 8 см |
| Кишені | Задній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Особливості | Тверде дно, Жорсткий каркас |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота основного відділення | 390 мм |
| Глибина основного відділення | 120 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Відділення | Зовнішні відділення, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібниць, Відділення для планшета, Відділення для телефона, Потайна кишеня на блискавці |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина основного відділення | 280 мм |