









2 150 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 3 основних, Перегородка на блискавці, Потайна кишеня на блискавці, 2 основних, Перегородка на кнопці, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня без застібки, 1 основний, Відділення для дрібних грошей |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг, Пояс, Значки |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Спортивний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Пудровий |
| Ширина | 120 мм |