









1 510 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Довжина ручок | 1350 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Написи |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Овальна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кишені | Фронтний |
| Кількість відділень | 1 |
| Призначення | Унісекс |
| Особливості | Плечовий ремінь — сумісний із форматом А4 |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Спортивний |