









2 130 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Пудровий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 250 |
| Довжина | 350 см |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Немає |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Трапеція |
| Ширина | 130 см |