









1 930 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 19 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Написи |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кишені | Фронтний |
| Кількість відділень | 1 |
| Призначення | Унісекс |
| Особливості | Плечовий ремінь — сумісний із форматом А4 |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Спортивний |