









2 190 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 650 мм |
| Довжина ручок | 650 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення під клапаном, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |