









2 150 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1000 мм |
| Довжина ручок | 1000 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний, Відділення для телефону |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Напівкругла |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |