









2 130 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Довжина ручок | 1300 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний, 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці |
| Оздоблення та прикраси | Брелок, Китиці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Напівкругла |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 120 мм |