









2 150 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1000 мм |
| Довжина ручок | 1000 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Перегородка на блискавці, Відділення під клапаном |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Написи |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 200 мм |