









2 290 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucherino |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина плечового ременя | 650 мм |
| Довжина ручок | 650 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний, 3 основних, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |