









2 180 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 200 мм |
| Оздоблення та прикраси | Пояс, Аплікація, Машинна вишивка |
| Стан | Новий |
| Колір | Пудровий |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130 |
| Довжина плечового ременя | 1050 мм |
| Довжина ручок | 1050 мм |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Відділення | 1 основне, Відділення для дрібниць, Відділення для телефона |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Немає |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Форма | Прямокутна |