









2 070 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Довжина ручок | 1300 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей, 1 основний, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Етнічні принти |
| Форма | Напівкругла |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 60 мм |