









2 170 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 1600 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 120 мм |