









2 120 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucherino |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина ручок | 650 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, Перегородка на блискавці, 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Відділення під клапаном |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 70 мм |