





2 115 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина ручок | 600 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний, Відділення для телефону |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 130 мм |