



4 300 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| radio | Єврозима |
| ВИСОТА ПІДОШВИ: | Підбори - 4 см, пiдошва 1,5 см |
| Высота | 48 см (без каблука) |
| Категория | Ботфорти |
| КОД ТОВАРУ: | 6755-28 |
| Страна производитель | Виробництво Україна (Харків), комплектуючі Туреччина та Італія |
| Материал верха | Натуральна шкiра + стрейч |
| МАТЕРІАЛ ВСЕРЕДИНІ: | Байка (демiсезон) |
| ОБХВАТ ГОМІЛКИ: | 36 р. = 37,5 см / 37 р. = 39 см / 38 р. = 39 см / 39 р. = 40 см / 40 р. = 40 см. |
| Особенности | Пряжки знімаються. Натуральна шкіра до щиколотки, вище стрейч. |
| РОЗМІРИ ВЗУТТЯ: | 36; 37; 38; 39; 40; |
| Сезон | Осiнь / Зима / Весна |