



1 790 ₴
Показати оптові ціни
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 - 44 |
| Обхват стегон | 102 см |
| Обхват талії | 56 см |
| Фасон штанів | Брюки-палаццо |
| Колір | Коричневий |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | тринитка на флісі |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стиль | Класичний |
| Довжина крокового шва | 72 см |
| Застібка | Без застібки |
| Тип кишень | Втачного |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S-M |