




1 820 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 126 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Сорочка |
| Низ | Шорти |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52/54 |
| Колір | Мокко |
| Стиль | Повсякденний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Штапель |
| Склад | штапель-софт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Довжина рукава вироба | 26 см |
| Фасон рукава | Короткий |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Еластичність висока / Стрейч |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | шорти, Сорочка |
| Міжнародний розмір | 3XL-4XL |