









1 890 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 112 см |
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват талії | 112 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Футболка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Колір | Бежевий |
| Стиль | Повсякденний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | бавовна |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |