






1 890 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 136 см |
| Обхват грудей | 132 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Футболка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54/56 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Повсякденний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | Тканина: штани льон 100% кофточка креп |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава вироба | 36 см |
| Фасон рукава | Короткий |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 4XL-5XL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасони | Без застібки і коміра |